| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Kategoria | Sprzęt automatyki |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Typ | System automatyzacji |
| Liczba kanałów/O | 16 do 128 |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 20 |
| Kolor | Normalna |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Interfejs sieciowy | Porty Ethernet 10/100/1000Mbps |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Montowanie | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Liczba wejść | 16 wejść cyfrowych |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC), rozproszony system sterowania (DCS), SCADA |
| Skalowalność | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| Interfejs zarządzania | Internetowy interfejs graficzny, SNMP, CLI |
| Temperatura otoczenia | -35°C do 55°C |
| Czas reagowania | mniej niż 10 ms |
| Interfejs sieciowy | Porty Ethernet 10/100/1000Mbps |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
|---|---|
| Przemysł | Produkcja |
| Pobór mocy | Mniej niż 10 W |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Typ wyjścia | Wyjścia przekaźnikowe, tranzystorowe, analogowe |
| Kolor | Normalna |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
| Producent | Moksa |
| Pamięć | 512 kB |
| Typ części | Sysmac CPM2A |