| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
|---|---|
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Çıkış voltajı | 0-480V AC |
| Giriş Gerilimi | 200-480V AC |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de %150'ye kadar |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| kategori | Otomasyon |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |