| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Ölçeklenebilirlik | Yüksek, küçük sistemlerden büyüğe genişlemeyi destekler |
|---|---|
| Mimarlık | Dağıtılmış, modüler |
| İletişim protokolü | Birden fazla protokolü destekler (örn. Ethernet/IP, Modbus, Profibus) |
| Alarm yönetimi | Gelişmiş alarm ve olay yönetimi |
| Gerçek zamanlı kontrol | Evet, gerçek zamanlı proses kontrolü sağlar |
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| soğutma yöntemi | Cebri Hava Soğutma (Fan) |
| Başvuru | HVAC, pompalar, konveyörler, fanlar ve endüstriyel otomasyonda kullanılır |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | Hava soğutmalı veya sıvı soğutmalı |
| Ürün adı | Değişken Frekanslı Sürücü (VFD) |
| Koruma özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| İşlev | Motor giriş frekansını ve voltajını değiştirerek motor hızını ve torkunu kontrol edin |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog |
|---|---|
| UserInterface | HMI (İnsan Makine Arayüzü), Dokunmatik Ekran |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Yapılandırılmış Metin |
| Protokol desteği | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Görüntülemek | 7 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Ağırlık | Yaklaşık. 0,5 ila 1,5 kg |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |