| Μέγιστη ταχύτητα | 6000 σ.α.λ |
|---|---|
| Μάρκα αντικειμένων | 100% καινούργιο |
| Ροπή | 1.27 Nm |
| Συσκευασία | CTN ή προσαρμοσμένο |
| Τυπικό ή μη τυπικό | Πρότυπο |
| Σύνδεση επεξεργασίας | M20x1.5, G1/4, 1/4npt |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3000 σ.α.λ |
| Μέρος Αρ | C2.122.1311 |
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
| Ονομαστική ροπή | 0.64N.m |
| Δυναμικό | 24V DC |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Διάταξη: |
| Μέγιστη τάση λειτουργίας | 325V |
| Τροφοδοτικό εισόδου | 220V |
| Κατηγορία Προστασίας | IP65 |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 10 γρ |
|---|---|
| Ροπή | 1.27 Nm |
| υψηλή ροπή | μικρός βηματικός κινητήρας υψηλής ροπής |
| εργοστασιακή έξοδος | εργοστασιακή έξοδος |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εξουσία | 12W |
|---|---|
| Υλικό γρανάζι | Ατσάλι |
| Σταθερότητα | Αξιόπιστος |
| Αναγνωριστικό ομάδας προϊόντων | 4,6 |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Οξείδωση άμμου ψεκασμού |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα φλάντζας |
| Δυναμικό | 24V |
| ΚΥΚΛΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | ΣΥΝΕΧΗΣ |
| Άνοδος θερμοκρασίας | 80degree max |
| είδη | Μέση αδράνεια |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου | 25 εκ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ροπή | 0,64 Nm |
| Μέθοδος διέγερσης | Μόνιμος τύπος μαγνήτη |
| Βάθος | 105 |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 8Α |
| Αναλογία εργαλείων | 1/45.569 |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Θερμική αντίσταση | 0.65 ℃/w |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |