| Τροφοδοτικό εισόδου | 220V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| πλάτος | 450 |
| Κατασκευή | ΜΜ |
| Διαστάσεις | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Επικοινωνία_Πρωτόκολλα | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Output_Type | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Διαστάσεις | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Επικοινωνία_Πρωτόκολλα | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Output_Type | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Διαστάσεις | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Επικοινωνία_Πρωτόκολλα | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Output_Type | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | +5 V, +12 V, +5 VSBY |
| Αναγνωριστικό ομάδας προϊόντων | 4,6 |
| Πίεση | Χαμηλή Πίεση |
| χρήση | Βιομηχανικός |
| Αποδοτικότητα | IE 2 |
|---|---|
| Τάση εργασίας | DC6-28V |
| Κοίλη διάμετρος άξονων | Ø140 mm - Ø340 mm |
| Στοκ | Πλούσιος |
| Βηματικός κινητήρας | Βηματικός κινητήρας 4 καλωδίων |
| Μέγιστη ταχύτητα | 8000 περιστροφές/λεπτό |
|---|---|
| Ταχύτητα fbk sel | Αυξητική |
| Υλικό εργαλείων | Μέταλλο |
| Ωριαία ταχύτητα | 1500 σ.α.λ |
| εργοστασιακή έξοδος | εργοστασιακή έξοδος |