| Αντίσταση | 100,0±10% Ω/φάση |
|---|---|
| Διάσταση | 40 mm x 19 mm x 43 mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Δείγμα | Διαθέσιμα φορτισμένα δείγματα |
| Βάρος | 1,2 κιλά |
| Πάχος | 22 mm-30 mm |
|---|---|
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Δείγμα | Διαθέσιμα φορτισμένα δείγματα |
| Διάσταση | 32 x 11,5 x 24 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 8000 περιστροφές/λεπτό |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
|---|---|
| Αντίσταση | 100,0±10% Ω/φάση |
| Τροφοδοτικό εισόδου | 220V |
| Ύψος εγκατάστασης | 34mm, 36mm |
| Σύνδεση επεξεργασίας | M20x1.5, G1/4, 1/4npt |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 |
| Μάρκα | Rexroth |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
|---|---|
| Σταθερός ροπής | 60,01 Nm/άκρα |
| Ταχύτητα | 3000 σ.α.λ |
| Στοκ | Πλούσιος |
| Μέγιστη τάση λειτουργίας | 325V |
| Τρόποι Πληρωμής | T/T , PAYPAL , WESTERN UNION |
|---|---|
| Μεταχειριζόμενος | Φοιτητές, Μηχανικοί κ.λπ. |
| Ισχύς εξόδου | 0,18KW-315KW |
| Λιμάνι | Γκουανγκζού/Χονγκ Κονγκ |
| σύστημα ελέγχου | Σερβο -έλεγχος |
| Πληρωμή | TT |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα φλάντζας |
| Θερμική αντίσταση | 0.65 ℃/w |
| Chipset συστήματος | Intel 845GV |
| Συνεχή ροπή | 1,26 nm |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 μέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000 PC |
| Τόπος καταγωγής | Γερμανία |
| Μάρκα | Bosch Rexroth |
| Εφαρμογή | Ρομποτική, μηχανές CNC, Αυτοματισμοί |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα φλάντζας |
| Εναλλασσόμενη τάση | 208-230 / 240 V |
| Βάρος | 1,2 κιλά |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ. |
| Μάρκα | MOOG |
| Πιστοποίηση | Brand new original |