| Opór | 10,0 ± 10% Ω/faza |
|---|---|
| Wymiar | 40 mm x 19 mm x 43 mm |
| Kolor | Czarny |
| Próbka | Próbki pobrane dostępne |
| Waga | 1,2 kg |
| Grubość | 22mm-30mm( |
|---|---|
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Próbka | Próbki pobrane dostępne |
| Wymiar | 32 x 11,5 x 24 mm |
| Maksymalna prędkość | 8000 obr./min |
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
|---|---|
| Opór | 10,0 ± 10% Ω/faza |
| Zasilanie wejściowe | 220 V |
| Wysokość instalacji | 34 mm, 36 mm |
| Połączenie procesu | M20x1,5, G1/4, 1/4npt |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 |
| Nazwa handlowa | Rexroth |
| Orzecznictwo | Brand new original |
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
|---|---|
| Stała momentu obrotowego | 6,01 Nm/ramiona |
| Prędkość | 3000 obr / min |
| Magazyn | Bogaty |
| Maksymalne napięcie robocze | 325 V. |
| Metody płatności | T/T, PAYPAL, WESTERN UNION |
|---|---|
| Użytkownik | Studenci, inżynierowie itp. |
| Moc wyjściowa | 0,18 kW-315 kW |
| Port | Kanton/Hongkong |
| system sterowania | Servopo Kontrola |
| Zapłata | TT |
|---|---|
| Typ mocowania | Mocowanie kołnierzowe |
| Opór termiczny | 0,65 ℃/w |
| Chipset systemowy | Intela 845GV |
| Ciągły moment obrotowy | 1,26 nm |
| Czas dostawy | 5-8 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 100000 SZT |
| Miejsce pochodzenia | Niemcy |
| Nazwa handlowa | Bosch Rexroth |
| Aplikacja | Robotyka, maszyny CNC, Automatyka |
|---|---|
| Typ mocowania | Mocowanie kołnierzowe |
| Napięcie prądu przemiennego | 208-230 / 240 V |
| Waga | 1,2 kg |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 szt |
| Nazwa handlowa | MOOG |
| Orzecznictwo | Brand new original |