| Maksymalna prędkość | 6000 obr./min |
|---|---|
| Marka przedmiotów | 100% nowy |
| Moment obrotowy | 1.27 Nm |
| Uszczelka | CTN lub dostosowane |
| Standardowe lub niestandardowe | Standard |
| Połączenie procesu | M20x1,5, G1/4, 1/4npt |
|---|---|
| Prędkość | 3000 obr / min |
| Nr części | C2.122.1311 |
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
| Znamionowy moment obrotowy | 0,64 Nm |
| Woltaż | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Typ połączenia | Kabel z złączem |
| Maksymalne napięcie robocze | 325 V. |
| Zasilanie wejściowe | 220 V |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Maksymalne przyspieszenie | 10g |
|---|---|
| Moment obrotowy | 1.27 Nm |
| wysoki moment obrotowy | mały silnik krokowy o wysokim momencie obrotowym |
| punkt wyjścia fabrycznego | punkt wyjścia fabrycznego |
| Tworzywo | Stal |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
|---|---|
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Producent | Siemensa |
| Moc | 12W |
|---|---|
| Materiał z biegiem | Stal |
| Stabilność | Niezawodny |
| Identyfikator grupy produktowej | 4,6 |
| Obróbka powierzchniowa | Spryskiwanie utleniania piasku |
| Kolor | dostosowane |
|---|---|
| Typ mocowania | Mocowanie kołnierzowe |
| Woltaż | 24 V |
| Cykl pracy | Ciągły |
| Wzrost temperatury | 80Degree Max |
| Rodzaje | Średnia bezwładność |
|---|---|
| długość kabla | 25cm |
| Kolor | Biały |
| Moment obrotowy | 0,64 Nm |
| Metoda wzbudzenia | Typ magnesów stały |
| Głębokość | 105 |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 8A |
| Współczynnik przekładni | 1/45.569 |
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Opór termiczny | 0,65 ℃/w |
| Wymiary | 90X100X75 mm |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Power_supply | 24 V DC |