| Połączenie procesu | M20x1,5, G1/4, 1/4npt |
|---|---|
| Typ | silnik serwo bez szczotki |
| Zastosowana objętość | 19/34 ml/r |
| Marka przedmiotów | 100% nowy |
| Faza | Trójfazowy |
| Wymiary | 90X100X75 mm |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Power_supply | 24 V DC |
| Silnik krokowy | Silnik krokowy 4-przewodowy |
|---|---|
| Stała momentu obrotowego | 0,35 nm/A RMS |
| Napięcie znamionowe | 24 V prądu stałego |
| Typ serwo | Servo Analog |
| Stan przedmiotu | Magazyn |
| Termiczna stała czasowa | 150 |
|---|---|
| Technologia | Maglev |
| Marka przedmiotów | 100% nowy |
| Stan przedmiotu | 100% nowy |
| Moc wyjściowa | 0,18 kW-315 kW |
| obr./min | 3000 obr / min |
|---|---|
| Moc | 200 W |
| Typ | silnik serwo bez szczotki |
| Termin wysyłki | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Drut łączący | 11,81 cala (30 cm) |
| Maksymalna prędkość | 6000 obr./min |
|---|---|
| wysoki moment obrotowy | mały silnik krokowy o wysokim momencie obrotowym |
| Przykładowe zamówienie | Witamy |
| Urządzenie redukujące | Skrzynia biegów |
| Kolor | dostosowane |
| Rozmiar | Standard |
|---|---|
| Wzrost temperatury | 80Degree Max |
| Lokalna lokalizacja serwisu | Nic |
| Próbka | Próbki pobrane dostępne |
| Prędkość Sprz. Zwrotnego | Przyrostowe |
| gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Waga | 1,2 kg |
| Tworzywo | Stal |
| Prędkość znamionowa | 2500 obr./min |
| Współczynnik przekładni | 1/45.569 |
| Wymiary | 90X100X75 mm |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Power_supply | 24 V DC |
| Długość linii | 20cm |
|---|---|
| Głębokość | 105 |
| Woltaż | 24 V prądu stałego |
| Kąt kroku | 1,8 ± 5% stopnia/krok |
| Klasa ochrony | IP20 |