| Σύνδεση επεξεργασίας | M20x1.5, G1/4, 1/4npt |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανοκίνητος κινητήρα συνεχούς ρεύματος χωρίς βούρτσα |
| Όγκος | 19/34ml/r |
| Μάρκα αντικειμένων | 100% καινούργιο |
| Φάση | Τριφασικό |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| Βηματικός κινητήρας | Βηματικός κινητήρας 4 καλωδίων |
|---|---|
| Σταθερός ροπής | 0,35 nm/a rms |
| Ονομαστική τάση | 24V DC |
| Σερβοκίνος | Ανάλογη υπηρεσία |
| Θέση στοιχείων | Στοκ |
| Θερμική χρονική σταθερά | 150s |
|---|---|
| Τεχνολογία | Μαγνητόδραμα |
| Μάρκα αντικειμένων | 100% καινούργιο |
| Κατάσταση αντικειμένου | 100% Ολοκαίνουργιο |
| Ισχύς εξόδου | 0,18KW-315KW |
| RPM | 3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Εξουσία | 200W |
| Τύπος | Μηχανοκίνητος κινητήρα συνεχούς ρεύματος χωρίς βούρτσα |
| Όρος αποστολής | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Καλώδιο συνδετήρων | 11,81" (30 εκ.) |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6000 σ.α.λ |
|---|---|
| υψηλή ροπή | μικρός βηματικός κινητήρας υψηλής ροπής |
| Παραγγελία δείγματος | καλωσόρισμα |
| εργαλείο μείωσης | Κιβώτιο ταχυτήτων |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
|---|---|
| Άνοδος θερμοκρασίας | 80degree max |
| Τοποθεσία τοπικής υπηρεσίας | Κανένας |
| Δείγμα | Διαθέσιμα φορτισμένα δείγματα |
| Ταχύτητα fbk sel | Αυξητική |
| εγγύηση | 1 χρόνια |
|---|---|
| Βάρος | 1,2 κιλά |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Ωριαία ταχύτητα | 2500 σ.α.λ |
| Αναλογία εργαλείων | 1/45.569 |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| Μήκος γραμμής | 20 εκ |
|---|---|
| Βάθος | 105 |
| Δυναμικό | 24V DC |
| Γωνία βήματος | 1,8±5% μοίρα/βήμα |
| Κατηγορία Προστασίας | IP20 |