| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση λειτουργίας | Έως 36 kV |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση λειτουργίας | Έως 36 kV |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση λειτουργίας | Έως 36 kV |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Προστασία | Μπροστινό πάνελ IP65 |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| περικλείοντας | IP65 |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Προστασία | Μπροστινό πάνελ IP65 |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| περικλείοντας | IP65 |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση λειτουργίας | Έως 36 kV |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση λειτουργίας | Έως 36 kV |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση λειτουργίας | Έως 36 kV |
| Υλικό | Πλαστικό ABS |
|---|---|
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Τύπος εισόδου | Χωρητική αφή |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 60 δεύτερα. |
| Διασύνδεση | RS422, κάρτα RS232, Ethernet, USB και SD |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
|---|---|
| Αποθήκη | Μνήμη Flash 8 GB |
| Χωρητικότητα μνήμης | 128 MB RAM, 512 MB Flash |
| περικλείοντας | IP65 |
| Χρώμα | Κανονικός |