| Invoertype | Digitale ingang, analoge ingang |
|---|---|
| Afmetingen | Varieert per model |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Ingangsspanningsbereik | 100-240 V AC |
| Bedrijfsspanning | Tot 36 kV |
| Invoertype | Digitale ingang, analoge ingang |
|---|---|
| Afmetingen | Varieert per model |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Ingangsspanningsbereik | 100-240 V AC |
| Bedrijfsspanning | Tot 36 kV |
| Invoertype | Digitale ingang, analoge ingang |
|---|---|
| Afmetingen | Varieert per model |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Ingangsspanningsbereik | 100-240 V AC |
| Bedrijfsspanning | Tot 36 kV |
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP65 voorpaneel |
| screenSize | 7 inch |
| Behuizing | IP65 |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, overbelastingsbeveiliging |
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP65 voorpaneel |
| screenSize | 7 inch |
| Behuizing | IP65 |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, overbelastingsbeveiliging |
| Invoertype | Digitale ingang, analoge ingang |
|---|---|
| Afmetingen | Varieert per model |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Ingangsspanningsbereik | 100-240 V AC |
| Bedrijfsspanning | Tot 36 kV |
| Invoertype | Digitale ingang, analoge ingang |
|---|---|
| Afmetingen | Varieert per model |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Ingangsspanningsbereik | 100-240 V AC |
| Bedrijfsspanning | Tot 36 kV |
| Invoertype | Digitale ingang, analoge ingang |
|---|---|
| Afmetingen | Varieert per model |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Ingangsspanningsbereik | 100-240 V AC |
| Bedrijfsspanning | Tot 36 kV |
| Materiaal | ABS-kunststof |
|---|---|
| Gewicht | 500 Gram |
| Invoertype | Capacitieve aanraking |
| Overbelastingscapaciteit | 150% gedurende 60 seconden |
| Interface | RS422, RS232, Ethernet, USB en SD-geheugenkaart |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
|---|---|
| Storagecapaciteit | 8 GB Flash-geheugen |
| Geheugencapaciteit | 128 MB RAM, 512 MB Flash |
| Behuizing | IP65 |
| Kleur | Normaal |