| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Napięcie robocze | Do 36 kV |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Napięcie robocze | Do 36 kV |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Napięcie robocze | Do 36 kV |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Ocena ochrony | Panel przedni IP65 |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Obudowa | IP65 |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Ocena ochrony | Panel przedni IP65 |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Obudowa | IP65 |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Napięcie robocze | Do 36 kV |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Napięcie robocze | Do 36 kV |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Napięcie robocze | Do 36 kV |
| Tworzywo | Plastik ABS |
|---|---|
| Waga | 500 gramów |
| Typ wejścia | Dotyk pojemnościowy |
| Przeciążalność | 150% przez 60 sekund |
| Interfejs | RS422, RS232, Ethernet, USB i karta SD |
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
|---|---|
| StorageCapacity | 8 GB pamięci flash |
| Pojemność pamięci | 128MB RAM, 512MB Flash |
| Obudowa | IP65 |
| Kolor | Normalna |