| Wymiary | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Punkty wejściowe | 36 punktów. |
| Interfejs | RS422, RS232, Ethernet, USB i karta SD |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Protokoły komunikacyjne | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Ochrona środowiska | IP65 |
| Rozmiar | 7″ |
| Nazwa produktu | Interfejs ludzkiego maszyny (HMI) |
| Zakres częstotliwości | 0 do 400 Hz |
|---|---|
| Certyfikaty | CE, UL, Rohs |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Punkty wejściowe | 36DI |
| StorageCapacity | 8 GB pamięci flash |
|---|---|
| Obsługiwane protokoły | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Certyfikaty | CE, UL, Rohs |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LCD |
| Interfejs | RS422, RS232, Ethernet, USB i karta SD |
| Suma punktów | 60 punktów. |
|---|---|
| Wymiary | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Temperatura przechowywania | -30 ° C do 70 ° C. |
| Porty komunikacyjne | Ethernet, USB, RS-232, RS-485 |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Gwarancja | Gwarancja producenta 1-3 lata |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Przemysł | PRODUKCJA |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Zgodność z normami bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP20 do IP65 |
| Waga | 1,5 KG |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Język programowania | Logika drabinkowa, tekst strukturalny |
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110-240 V AC |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Integracja | SCADA, systemy MES |
| Nr części | 200-595-072-122 Procesor VM600 |