| Διαστάσεις | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Σημεία εισόδου | 36 σημεία. |
| Διασύνδεση | RS422, κάρτα RS232, Ethernet, USB και SD |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Προστασία του περιβάλλοντος | IP65 |
| Μέγεθος | 7 ″ |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπινης μηχανής (HMI) |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0 έως 400 Hz |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Αποθήκη | Μνήμη Flash 8 GB |
|---|---|
| Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
| Διασύνδεση | RS422, κάρτα RS232, Ethernet, USB και SD |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 190mm x 140mm x 40mm |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Επικοινωνιακά λιμάνια | Ethernet, USB, RS-232, RS-485 |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Εγγύηση | 1-3 χρόνια εγγύηση κατασκευαστή |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Προστασία | IP20 έως IP65 |
| Βάρος | 1,5 KG |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |