| ScanTime | Συνήθως 1 έως 10 ms |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| ExpansionCapability | Modular με μονάδες επέκτασης I/O |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| βάρος | 0,5 KG |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Μέρος Αρ | 1$ος-pb3-104 |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| Σημεία Εξόδου | 24DO |
|---|---|
| Μέρος Αρ | U-8adc-1 |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Είσοδος_Τύπος | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| NumberofInputs | Ποικίλει (π.χ. 8, 16, 32, 64) |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ / Τρανζίστορ / Αναλογικό |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
| DisplayInterface | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός αυτοματισμός, έλεγχος διεργασιών, έλεγχος μηχανημάτων |
| βάρος | 0,68 κιλά |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός αυτοματισμός, έλεγχος διεργασιών, έλεγχος μηχανημάτων |
| βάρος | 0,68 κιλά |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |