| ScanTime | Typically 1 To 10 Ms |
|---|---|
| Output Points | 24 Points. |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| ExpansionCapability | Modular With I/O Expansion Modules |
| Output Typt | Relay |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Power_Consumption | 5 W |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Dimensions | 90 Mm X 100 Mm X 75 Mm |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
| Weight | 0.5 Kg |
|---|---|
| Operating_Temperature | -20°C To 60°C |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Part No | SST-PB3-104 |
| Condition | New Original With Sealed |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Output Points | 24DO |
|---|---|
| Part No | U-8ADC-1 |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Input_Type | Digital And Analog |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| NumberOfInputs | Varies (e.g., 8, 16, 32, 64) |
| CommunicationProtocols | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Safetystandards | IEC 61508, ISO 13849 |
| OutputType | Relay / Transistor / Analog |
| InputType | Digital And Analog Inputs |
|---|---|
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Responsetime | Less Than 10 Ms |
| PowerSupply | 24V DC Or 120/230V AC |
| Displayinterface | Optional LCD Or LED Indicators |
| Powersupply | 24V DC Or 110/220V AC |
|---|---|
| Communicationprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Mounting_Type | DIN Rail |
| Output Method | Transistor |
| Display | Optional LCD Or LED Indicators |
| OutputType | Digital And Analog Outputs |
|---|---|
| Application | Industrial Automation, Process Control, Machinery Control |
| Weight | 0.68 KG |
| Output Typt | Relay |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| OutputType | Digital And Analog Outputs |
|---|---|
| Application | Industrial Automation, Process Control, Machinery Control |
| Weight | 0.68 KG |
| Output Typt | Relay |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |