| Czas skanowania | Zwykle od 1 do 10 ms |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 24 punkty. |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Możliwość rozbudowy | Modułowość z modułami rozszerzeń we/wy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Nr części | SST-PB3-104 |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Power_supply | 24 V DC |
| Punkty wyjściowe | 24DO |
|---|---|
| Nr części | U-8ADC-1 |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Typ_wejściowy | Cyfrowe i analogowe |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Liczba wejść | Zmienia się (np. 8, 16, 32, 64) |
| Protokoły komunikacyjne | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Typ wyjścia | Przekaźnik / Tranzystor / Analog |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Czas reagowania | mniej niż 10 ms |
| Zasilanie | 24 V DC lub 120/230 V AC |
| Interfejs wyświetlacza | Opcjonalne wskaźniki LCD lub LED |
| Zasilanie | 24 V DC lub 110/220 V AC |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Wyświetlacz | Opcjonalne wskaźniki LCD lub LED |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |