| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Βάρος | 300 g |
|---|---|
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Διαστάσεις | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και αερίου |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Χρώμα | Κανονικός |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
|---|---|
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Διαστάσεις | 90 x 60 x 75 mm |
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
|---|---|
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Χρώμα | Κανονικός |