| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Waga | 300 g |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
| Liczba_wejść | 14 |
| Wymiary | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Model | S7-1200 |
| Aplikacja | Fabryka ropy i gazu |
|---|---|
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Kolor | Normalna |
| pobór energii | 5 W |
| Model | S7-1200 |
| Liczba_wyjść | 10 |
|---|---|
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Wymiary | 90 x 60 x 75 mm |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN lub panelu |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Protokoły komunikacyjne | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Liczba_wejść | 14 |
|---|---|
| Liczba_wyjść | 10 |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Kolor | Normalna |