| Typ wyjścia | Przekaźnik |
|---|---|
| Waga | 0,5 kg |
| Typ_procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Czas dostawy | 5-7 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100 SZTUK 1 tydzień |
| Miejsce pochodzenia | Niemcy |
| Nazwa handlowa | Siemens |
| Nr części | D2-32TD1 |
|---|---|
| Pamięć | 512 kB |
| Typ_wyjścia | Cyfrowe i analogowe |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Wymiary | 100 mm x 75 mm x 60 mm |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Czas dostawy | 5-8 dzień roboczy |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1-20 SZTUK 1 tydzień |
| Miejsce pochodzenia | Niemcy/Chiny |
| Nazwa handlowa | Siemens |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
|---|---|
| montaż_typ | Szyna DIN |
| pobór energii | 5 W |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Liczba_wyjść | 10 |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Punkty wyjściowe | 24DO |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 szt |
| Nazwa handlowa | Allen‑Bradley |
| Numer modelu | 1746-P2 |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Waga | 0,5 kg |
| pobór energii | 5 W |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Producent | Siemensa |