| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Βάρος | 0,5 KG |
| CPU_Type | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Διαστάσεις | 90mm x 100mm x 75mm |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 ΤΕΜ 1 εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Γερμανία |
| Μάρκα | Siemens |
| Μέρος Αρ | D2-32TD1 |
|---|---|
| Μνήμη | 512 KB |
| Output_Type | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 mm x 75 mm x 60 mm |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1-20 ΤΕΜ 1 εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Γερμανία/Κίνα |
| Μάρκα | Siemens |
| CPU_Speed | 100 MHz |
|---|---|
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Σημεία Εξόδου | 24DO |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ. |
| Μάρκα | Allen‑Bradley |
| Αριθμό μοντέλου | 1746-P2 |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Βάρος | 0,5 KG |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Κατασκευαστής | Siemens |