| Uitgangstype | Relais |
|---|---|
| Gewicht | 0,5 kg |
| CPU-type | Met microprocessor |
| Outputmethode | Relais |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Levertijd | Guangdong, China |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 STKS 1 week |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Merknaam | Siemens |
| Onderdeelnr | D2-32TD1 |
|---|---|
| Geheugen | 512 KB |
| Uitvoertype | Digitaal en analoog |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Uitgangstype | Relais |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Afmetingen | 100 mm x 75 mm x 60 mm |
| Uitgangspunten | 16DO |
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Levertijd | 5-8 werkdag |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1-20 STUKS 1 week |
| Plaats van herkomst | Duitsland/China |
| Merknaam | Siemens |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
|---|---|
| montage_type | DIN-rail |
| energieverbruik | 5 W |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Uitgangspunten | 24DO |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 pc's |
| Merknaam | Allen‑Bradley |
| Modelnummer | 1746-P2 |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Gewicht | 0,5 kg |
| energieverbruik | 5 W |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Uitgangstype | Relais |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Vervaardiging | Siemens |