| Vervaardiging | Siemens |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| ScanTime | Milliseconden bereik |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Vervaardiging | Siemens |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Communicatieprotocollen | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, CANopen |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Nalevingsnormen | IEC 61131-3, UL, CE |
| Uitgangstype | Relais |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |