| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| energieverbruik | 5 W |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Vervaardiging | Siemens |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering en besturing |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
| Geheugen_Capaciteit | 50 kB |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Weergave | Optionele LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| Invoerpunten | 100-2 |
| Outputmethode | transistor |
|---|---|
| Montagetype | DIN-rail- of paneelmontage |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Power_supply | 24 V DC |
| montage_type | DIN-rail |
| Onderdeelnr | MMS 6110 |
|---|---|
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| DisplayInterface | Optionele LCD- of LED-indicatoren |
| Communicatieprotocollen | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Geheugen | 50 kB |
|---|---|
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Kleur | Normaal |
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
|---|---|
| Sollicitatie | Spinmachine, transportband |
| Montagetype | DIN-rail- of paneelmontage |
| Geheugencapaciteit | Varieert (bijvoorbeeld 32 KB tot 1 MB of meer) |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |