| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| pobór energii | 5 W |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Producent | Siemensa |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka i sterowanie przemysłowe |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
| Pojemność_pamięci | 50kB |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Wyświetlacz | Opcjonalne wskaźniki LCD lub LED |
| Zasilanie | 24 V DC lub 110/220 V AC |
| Punkty wejściowe | 100-2 |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Power_supply | 24 V DC |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Nr części | MMS-a 6110 |
|---|---|
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Interfejs wyświetlacza | Opcjonalne wskaźniki LCD lub LED |
| Protokoły komunikacyjne | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Pamięć | 50kB |
|---|---|
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Kolor | Normalna |
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Suma punktów | 60 punktów. |
| Liczba_wejść | 14 |
|---|---|
| Aplikacja | Przędzarka, przenośnik taśmowy |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Pojemność pamięci | Różny (np. 32 KB do 1 MB lub więcej) |
| Zasilanie | 24 V DC lub 120/230 V AC |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |