| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Power_Consumption | 5 W |
|---|---|
| Condition | New Original With Sealed |
| Supply Voltage Type | AC |
| Manufacturer | Siemens |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Actual Value | Negotiabled Price |
|---|---|
| Application | Industrial Automation And Control |
| Operatingtemperature | -20°C To 60°C |
| Productname | Programmable Logic Controller |
| Memory_Capacity | 50 KB |
| ProgrammingLanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram, Structured Text |
|---|---|
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Display | Optional LCD Or LED Indicators |
| PowerSupply | 24V DC Or 110/220V AC |
| Input Points | 100-2 |
| Output Method | Transistor |
|---|---|
| Mountingtype | DIN Rail Or Panel Mount |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Mounting_Type | DIN Rail |
| Part No | MMS 6110 |
|---|---|
| Actual Price | Based On Offer |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
| DisplayInterface | Optional LCD Or LED Indicators |
| CommunicationProtocols | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Memory | 50 KB |
|---|---|
| Safetystandards | IEC 61508, ISO 13849 |
| Color | Normal |
| Actual Price | Negotiabled |
| Total Points | 60 Points. |
| Number_of_Inputs | 14 |
|---|---|
| Application | Spinning Machine, Conveyer Belt |
| Mountingtype | DIN Rail Or Panel Mount |
| Memorycapacity | Varies (e.g., 32KB To 1MB Or More) |
| Powersupply | 24V DC Or 120/230V AC |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |