| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Weight | 300 G |
|---|---|
| Input_Voltage | 24 V DC |
| Number_of_Inputs | 14 |
| Dimensions | 90 Mm X 60 Mm X 75 Mm |
| Model | S7-1200 |
| Application | Oil And Gas Factory |
|---|---|
| Actual Price | Based On Offer |
| Color | Normal |
| Power_Consumption | 5 W |
| Model | S7-1200 |
| Number_of_Outputs | 10 |
|---|---|
| Mounting_Type | DIN Rail |
| Dimensions | 90 X 60 X 75 Mm |
| Input_Voltage | 24 V DC |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| MountingType | DIN Rail Or Panel Mount |
|---|---|
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| CommunicationProtocols | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Actual Price | Based On Offer |
| OperatingTemperature | -20°C To 60°C |
| Number_of_Inputs | 14 |
|---|---|
| Number_of_Outputs | 10 |
| Condition | New Original With Sealed |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Color | Normal |