| Output Typt | Relay |
|---|---|
| Weight | 0.5 KG |
| CPU_Type | Microprocessor-based |
| Output Method | Relay |
| Dimensions | 90mm X 100mm X 75mm |
| Delivery Time | 5-7days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100PCS 1week |
| Place of Origin | Germany |
| Brand Name | Siemens |
| Part No | D2-32TD1 |
|---|---|
| Memory | 512 KB |
| Output_Type | Digital And Analog |
| Mpu Points | 12 (8DI + 4DO) |
| Output Typt | Relay |
| Mounting_Type | DIN Rail |
|---|---|
| Dimensions | 100 Mm X 75 Mm X 60 Mm |
| Output Points | 16DO |
| Actual Price | Negotiabled |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Delivery Time | 5-8work day |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1-20PCS 1week |
| Place of Origin | Germany/China |
| Brand Name | Siemens |
| CPU_Speed | 100 MHz |
|---|---|
| Mounting_Type | DIN Rail |
| Power_Consumption | 5 W |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Mounting_Type | DIN Rail |
|---|---|
| Manufacturer | Siemens |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Mpu Points | 12 (8DI + 4DO) |
| Output Points | 24DO |
| Delivery Time | 5-7 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 pcs |
| Brand Name | Allen‑Bradley |
| Model Number | 1746-P2 |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Weight | 0.5 Kg |
| Power_Consumption | 5 W |
| Supply Voltage Type | AC |
| Output Typt | Relay |
| Actual Value | Negotiabled Price |
|---|---|
| Color | Normal |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Condition | New Original With Sealed |
| Manufacturer | Siemens |