| Manufacturer | Siemens |
|---|---|
| Color | Normal |
| Responsetime | Less Than 10 Ms |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Scantime | Milliseconds Range |
| Responsetime | Less Than 1 Ms |
|---|---|
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Manufacturer | Siemens |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Communicationprotocols | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, CANopen |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Compliancestandards | IEC 61131-3, UL, CE |
| Output Typt | Relay |
| ProgrammingLanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram, Structured Text |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |