| Mounting_Type | DIN Rail |
|---|---|
| Part No | MVI56E-MCM |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
| Safetyfeatures | Watchdog Timer, Fault Diagnostics |
| Mounting_Type | DIN Rail |
|---|---|
| Part No | MVI56E-MCM |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Displaytype | LCD Or LED Indicators |
| Powersupply | 24V DC Or 110/220V AC |
| Mounting_Type | DIN Rail |
|---|---|
| Part No | MVI56E-MCM |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Displaytype | LCD Or LED Indicators |
| Powersupply | 24V DC Or 110/220V AC |
| Mounting_Type | DIN Rail |
|---|---|
| Part No | MVI56E-MCM |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Displaytype | LCD Or LED Indicators |
| Powersupply | 24V DC Or 110/220V AC |
| Mounting_Type | DIN Rail |
|---|---|
| Part No | MVI56E-MCM |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Displaytype | LCD Or LED Indicators |
| Powersupply | 24V DC Or 110/220V AC |
| Mounting_Type | DIN Rail |
|---|---|
| Part No | MVI56E-MCM |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
| Safetyfeatures | Watchdog Timer, Fault Diagnostics |
| Mounting_Type | DIN Rail |
|---|---|
| Part No | MVI56E-MCM |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
| Safetyfeatures | Watchdog Timer, Fault Diagnostics |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |