| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Τάση εισόδου (Μονοφασική) | 220-240 VAC, 50/60 Hz, 5,1Α |
| Τάση εισόδου (3-φασική) | 200-240 VAC, 50/60 Hz, 3,2A |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου | 3,2Α στα 240 VAC |
| Τάση εξόδου | 240 VAC |
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 172 × 95 × 150 mm (6,62" × 3,74" × 5,9") |
| Βάρος | Περίπου 1,0-2,0 kg (2,2-4,4 λίβρες) |
| Χώρα προέλευσης | Ιαπωνία |
| Εύρος συναγερμού | Περιγραφή |
|---|---|
| 360-369 | Συναγερμοί παλμικού κωδικοποιητή (κωδικοποιητή). |
| 430-448 | Συναγερμοί σερβοενισχυτών (υπερθέρμανση, υπερβολικό ρεύμα, υπέρταση, αστοχία ανεμιστήρα κ.λπ.) |
| 460, 5134-5198 | Συναγερμοί επικοινωνίας FSSB (αποσύνδεση οπτικών ινών, σφάλματα διαμόρφωσης) |