| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Giriş Voltajı (Tek Fazlı) | 220-240 VAC, 50/60 Hz, 5.1A |
| Giriş Voltajı (3 fazlı) | 200-240 VAC, 50/60 Hz, 3.2A |
| Adlık çıkış akımı | 3.2A 240 VAC |
| Çıkış Voltajı | 240 VAC |
| Boyutlar (L × W × H) | 172 × 95 × 150 mm (6,62" × 3,74" × 5,9") |
| Ağırlık | Yaklaşık 1.0-2.0 kg (2.2-4.4 lbs) |
| Doğum Ülkesi | Japonya |
| Alarm aralığı | Açıklama |
|---|---|
| 360-369 | Pulse kodlayıcı alarmlar |
| 430-448 | Servo güçlendirici alarmları (aşırı ısınma, aşırı akım, aşırı voltaj, fan arızası vb.) |
| 460, 5134-5198 | FSSB iletişim alarmları (optik fiber bağlantısı kesilmesi, yapılandırma hataları) |