| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Ingangsspanning (enkelfasig) | 220-240 V AC, 50/60 Hz, 5,1 A |
| Ingangsspanning (3-fase) | 200-240 V AC, 50/60 Hz, 3,2 A |
| Nominale uitgangsstroom | 3,2A bij 240 V wisselstroom |
| Uitgangsspanning | 240 V wisselstroom |
| Afmetingen (L×B×H) | 172 × 95 × 150 mm (6,62" × 3,74" × 5,9") |
| Gewicht | Ongeveer. 1,0-2,0 kg (2,2-4,4 lbs) |
| Land van herkomst | Japan |
| Alarmbereik | Beschrijving |
|---|---|
| 360-369 | Alarmen voor pulscoder (encoder). |
| 430-448 | Servoversterkeralarmen (oververhitting, overstroom, overspanning, ventilatorstoring, enz.) |
| 460, 5134-5198 | FSSB-communicatiealarmen (glasvezelverbinding verbroken, configuratiefouten) |