| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (jednofazowe) | 220–240 V prądu przemiennego, 50/60 Hz, 5,1 A |
| Napięcie wejściowe (3-fazowe) | 200–240 V prądu przemiennego, 50/60 Hz, 3,2 A |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 3,2 A przy 240 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 240 V |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 172 × 95 × 150 mm (6,62 cala × 3,74 cala × 5,9 cala) |
| Waga | Około. 1,0–2,0 kg (2,2–4,4 funta) |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Zakres alarmowy | Opis |
|---|---|
| 360-369 | Alarmy kodera impulsowego (enkodera). |
| 430-448 | Alarmy serwowzmacniacza (przegrzanie, przetężenie, przepięcie, awaria wentylatora itp.) |
| 460, 5134-5198 | Alarmy komunikacji FSSB (odłączenie światłowodu, błędy konfiguracji) |