| Αριθμός τμήματος | 2094-BC04-M03-S |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων | Κινέτικς 6000 |
| Τύπος προϊόντος | Ενσωματωμένη μονάδα άξονα (IAM) |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 30Α |
| Η τάση εισόδου (3 φάσεις) | 400/460V AC |
| Πεδίο τάσης εισόδου (3 φάσεις) | 324~528V AC (RMS) |
| Δυνατότητα ελέγχου | 95~264V AC (1-Φάση, RMS) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz (47~63Hz) |
| Τεχνολογία | 650V συνεχής |
| Συνεχή ισχύς εξόδου | 28kW |
| Δύναμη απόδοσης μέγιστης ισχύος | 69kW |
| Συνεχή ρεύμα εξόδου (RMS) | 41.5Α |
| Πύργος μέγιστης ισχύος εξόδου (RMS) | 103.8Α |
| Δυναμική διάσπαση (100% φορτίο) | 142W |
| Αξιολόγηση ασφάλειας | PL e (ISO13849) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Το Δικαστήριο έκρινε ότι η απόφαση αυτή δεν είχε καμία σχέση με την εσωτερική αγορά. |
| Κλάση προστασίας. | IP20 |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0~50°C (32~122°F) |
| Βάρος | 11.37kg (25.08lb) |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Ασφαλής απενεργοποίηση ροπής (STO) · Πολυάξια ολοκληρωμένη κίνηση · Συμπίεση σχεδιασμού · Απλοποιημένη καλωδίωση · Υποστήριξη απόλυτων κωδικοποιητών πολλαπλών στροφών |