| Deelnummer | 2094-BC04-M03-S |
|---|---|
| Productserie | Kinetix 6000 |
| Productsoort | Geïntegreerde asmodule (IAM) |
| Nominale stroom | 30A |
| Inlaatspanning (3-fase) | 400/460V wisselstroom |
| Invoerspanningsbereik (3-fase) | 324 ~ 528 V wisselstroom (RMS) |
| Regelspanning | 95~264V wisselstroom (1-fase, RMS) |
| Invoerfrequentie | 50/60Hz (47~63Hz) |
| DC-busspanning | 650 V gelijkstroom |
| Continu uitgangsvermogen | 28 kW |
| Peak-uitgangsvermogen | 69 kW |
| Continu-uitgangsstroom (RMS) | 41.5A |
| Piek-uitgangsstroom (RMS) | 103.8A |
| Verlies van vermogen (100% belasting) | 142 W |
| Veiligheidsbeoordeling | PL e (ISO13849) |
| Communicatieprotocol | Sercos III/EtherNet/IP (CIP Motion) |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Werktemperatuur | 0~50°C (32~122°F) |
| Gewicht | 11.37kg (25.08lb) |
| Belangrijkste kenmerken | Veilig koppel uitgeschakeld (STO); Multi-axis geïntegreerde beweging; Compact ontwerp; vereenvoudigde bedrading; Ondersteuning van absolute encoders met meerdere bewegingen |