| Parça Numarası | 2094-BC04-M03-S |
|---|---|
| Ürün Serisi | Kinetix 6000 |
| Ürün Tipi | Entegre Eksen Modülü (IAM) |
| Anma Akımı | 30A |
| Giriş Voltajı (3 Fazlı) | 400/460V AC |
| Giriş Voltaj Aralığı (3 Fazlı) | 324~528V AC (RMS) |
| Kontrol Voltajı | 95~264V AC (1 Fazlı, RMS) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz (47~63Hz) |
| DC Bus Voltajı | 650V DC |
| Sürekli Çıkış Gücü | 28kW |
| Tepe Çıkış Gücü | 69kW |
| Sürekli Çıkış Akımı (RMS) | 41.5A |
| Tepe Çıkış Akımı (RMS) | 103.8A |
| Güç Kaybı (%100 Yükte) | 142W |
| Güvenlik Derecesi | PL e (ISO13849) |
| İletişim Protokolü | Sercos III/EtherNet/IP (CIP Motion) |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~50°C (32~122°F) |
| Ağırlık | 11.37kg (25.08lb) |
| Ana Özellikler | Güvenli Tork Kapalı (STO); Çok Eksenli Entegre Hareket; Kompakt Tasarım; Basitleştirilmiş Kablolama; Çok Turlu Mutlak Enkoderleri Destekler |