| Numer części | 2094-BC04-M03-S |
|---|---|
| Seria produktu | Kinetix 6000 |
| Typ produktu | Zintegrowany moduł osi (IAM) |
| Prąd znamionowy | 30A |
| Napięcie wejściowe (3-fazowe) | 400/460V AC |
| Zakres napięcia wejściowego (3-fazowe) | 324~528V AC (RMS) |
| Napięcie sterowania | 95~264V AC (1-fazowe, RMS) |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60Hz (47~63Hz) |
| Napięcie magistrali DC | 650V DC |
| Ciągła moc wyjściowa | 28kW |
| Moc wyjściowa szczytowa | 69kW |
| Ciągły prąd wyjściowy (RMS) | 41.5A |
| Szczytowy prąd wyjściowy (RMS) | 103.8A |
| Rozpraszanie mocy (obciążenie 100%) | 142W |
| Klasa bezpieczeństwa | PL e (ISO13849) |
| Protokół komunikacyjny | Sercos III/EtherNet/IP (CIP Motion) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | 0~50°C (32~122°F) |
| Waga | 11.37kg (25.08lb) |
| Kluczowe cechy | Bezpieczne wyłączenie momentu obrotowego (STO); Zintegrowany ruch wieloosiowy; Kompaktowa konstrukcja; Uproszczone okablowanie; Obsługa enkoderów absolutnych wieloobrotowych |