| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Μοντέλο | FX5U-32MT/ES |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Βάρος | 0,15 kg |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Χωρητικότητα μνήμης | 128 MB Flash, 64 MB RAM |
| Τύπος εισόδου | Χωρητική αφή |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και φυσικού αερίου, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |