| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Modeli | FX5U-32MT/ES |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ağırlık | 0,15 kilo |
| Genişletilebilirlik | Genişletme modülleri ile modüler |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Görüntüleme türü | Dokunmatik LCD |
|---|---|
| Montaj tipi | Panel montajı |
| Bellek kapasitesi | 128 MB Flash, 64 MB RAM |
| Giriş türü | Kapasitif Dokunmatik |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
|---|---|
| Renk | Normal |
| montaj tipi | IP65 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| güç tüketimi | 5 W |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası, Enerji Santrali |
| Modeli | S7-1200 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |