| Omgevingstemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
|---|---|
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Uitgangsspanning | 0-480 V AC |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Weergavetype | LCD of LED |
| Model | FX5U-32MT/ES |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Gewicht | 0,15 kg |
| Uitzetbaarheid | Modulair met uitbreidingsmodules |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Weergavetype | Touchscreen LCD |
|---|---|
| Montagetype | Paneelmontage |
| Geheugencapaciteit | 128 MB Flash, 64 MB RAM |
| Invoertype | Capacitieve aanraking |
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Outputmethode | transistor |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| montage_type | DIN-rail |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| energieverbruik | 5 W |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek, elektriciteitscentrale |
| Model | S7-1200 |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |