| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Beveiliging | Op rollen gebaseerde toegangscontrole en cyberbeveiligingsfuncties |
|---|---|
| Architectuur | Gedistribueerd met meerdere controllers en bedieningsstations |
| Maatwerk | Configureerbare besturingsstrategieën en logische programmering |
| Gebruikersinterface | Grafische mens-machine-interface (HMI) |
| Gegevenslogging | Historische gegevensopslag en trendingmogelijkheden |
| Montagetype | Paneelmontage |
|---|---|
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 70 ° C |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Ondersteunde protocollen | Modbus, Profibus, CANopen |
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |