| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Ασφάλεια | Λειτουργίες ελέγχου πρόσβασης βάσει ρόλων και ασφάλειας στον κυβερνοχώρο |
|---|---|
| Αρχιτεκτονική | Διανέμεται με πολλαπλούς ελεγκτές και σταθμούς χειριστή |
| Προσαρμογή | Ρυθμιζόμενες στρατηγικές ελέγχου και λογικός προγραμματισμός |
| Διασύνδεση χρήστη | Γραφική διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
| Καταγραφή δεδομένων | Ιστορική αποθήκευση δεδομένων και δυνατότητες τάσεων |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα | Modbus, Profibus, CANopen |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |