| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 100x75x50 mm |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| κατηγορία | Εξοπλισμός αυτοματισμού |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Χρόνος απόκρισης | χιλιοστά του δευτερολέπτου |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Τροφοδοτικό | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Ψήφισμα | 800 x 480 εικονοστοιχεία |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
| Μνήμη | 128 MB RAM, 256 MB Flash |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Αρ | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Πληρωμή | TT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Όνομα προϊόντος | Σερβοκινητήρας |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Ισχυρός |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |