| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Εγγύηση | 1-3 χρόνια εγγύηση κατασκευαστή |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Προστασία του περιβάλλοντος | IP65 |
| Μέγεθος | 7 ″ |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπινης μηχανής (HMI) |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Προστασία | IP20 έως IP65 |
| Βάρος | 1,5 KG |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Αποθήκη | Μνήμη Flash 8 GB |
|---|---|
| Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD |
| Διασύνδεση | RS422, κάρτα RS232, Ethernet, USB και SD |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή Θύρα |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7Ημέρα εργασίας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 τεμ 1 εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Γερμανία |
| Μάρκα | Siemens |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή Θύρα |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
|---|---|
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |