| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Συνδεσιμότητα | Υποστηρίζει απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχο |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Χρόνος απόκρισης | χιλιοστά του δευτερολέπτου |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Προστασία | εγώ |
| Εγγύηση | 1 έτος εγγύηση κατασκευαστή |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Τοποθετείται σε πίνακα, τοποθετείται σε ράφι |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 5W έως 20W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό και μεταλλικό περίβλημα βιομηχανικής ποιότητας |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Βάρος | Περίπου 0,5 έως 1,5 κιλό |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |