| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Łączność | Obsługuje zdalne monitorowanie i kontrolę |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Zgodność z normami bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Czas reagowania | milisekundy |
| Zasilanie | 24 V DC / 110-240 V AC |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Ochrona | I |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji producenta |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
|---|---|
| Pobór mocy | 5 W do 20 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Kategoria | systemy automatyki |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
|---|---|
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Tworzywo | Obudowa z tworzywa sztucznego i metalu klasy przemysłowej |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Waga | Około. 0,5 do 1,5kg |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |