| Typ wyjścia | Przekaźnik |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Gwarancja | Gwarancja producenta 1-3 lata |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Protokoły komunikacyjne | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Ochrona środowiska | IP65 |
| Rozmiar | 7″ |
| Nazwa produktu | Interfejs ludzkiego maszyny (HMI) |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP20 do IP65 |
| Waga | 1,5 KG |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| StorageCapacity | 8 GB pamięci flash |
|---|---|
| Obsługiwane protokoły | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Certyfikaty | CE, UL, Rohs |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LCD |
| Interfejs | RS422, RS232, Ethernet, USB i karta SD |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, port szeregowy |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Język programowania | Logika drabinkowa, tekst strukturalny |
| Czas dostawy | 5-7 dzień roboczy |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10 sztuk 1 tydzień |
| Miejsce pochodzenia | Niemcy |
| Nazwa handlowa | Siemens |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
|---|---|
| Zakres temperatur przechowywania | -30 ° C do 70 ° C. |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Waga | 500 gramów |
| Napięcie robocze | 24 V DC |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, port szeregowy |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
|---|---|
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Język programowania | Logika drabinkowa, tekst strukturalny |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |