| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Garanti | 1-3 yıl üretici garantisi |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| İletişim protokolleri | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
|---|---|
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Çevre koruma | IP65 |
| Boyut | 7" |
| Ürün adı | İnsan Makinesi Arayüzü (HMI) |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP20 ila IP65 |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Depo | 8 GB Flaş Bellek |
|---|---|
| Desteklenen protokoller | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Görüntüleme türü | Dokunmatik LCD |
| Arayüz | RS422, RS232, Ethernet, USB ve SD kart |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri Bağlantı Noktası |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Yapılandırılmış Metin |
| Teslim süresi | 5-7iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10 adet 1 hafta |
| Menşe yeri | Almanya |
| Marka adı | Siemens |
| Montaj tipi | Panel montajı |
|---|---|
| Depolama sıcaklık aralığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Ağırlık | 500 Gram |
| Çalışma voltajı | 24 V DC |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri Bağlantı Noktası |
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
|---|---|
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Yapılandırılmış Metin |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |